Машина для видалення кісточок з вишні, сливи, абрикоса 1000 - 2000 кг/год

Машина для видалення кісточок з вишні, сливи, абрикоса
Загальні відомості

Керування швидкістю машини проводиться приводом (варіатором) з регульованою частотою обертання, що забезпечує можливість регулювання процесу видалення кісточок в діапазоні 7,8-47 ударів в хвилину. Для налагодження і запуску пристрою на ньому встановлено ручне колесо і перемикач ручного режиму роботи. Щітка і розрізаючий вузол мають незалежний привід. Рівномірний безшумний хід ланцюга забезпечується завдяки напрямних роликам і напрямних з поліаміду. Пуансони (ножі), для видавлювання кісточок, розміщені на пуансонотримачі, який рухається по напрямляючих стійках.

Розрізаючий вузол

Вузол встановлюється окремо на пристрій, з метою забезпечення естетичного видалення кісточок з різних фруктів. Обертові дискові ножі ріжучого вузла надрізають плоди ще до фази видавлювання кісточок. В процесі надрізання плоди утримуються в належному положенні за допомогою циліндричних опорних щіток. Ножі для вибивання кісточок, комбіновані з ножами для розділення, видаляють кісточки, одночасно розділяючи плід на дві половини.

Вібраційний стіл

При необхідності на машину можна встановити вібраційний пристрій з окремим електричним приводом. Цей вузол покращує естетику плодів після видалення кісточок, допомагає очищати плоди, видаляє можливу дрібну плодову крихту.

Принцип роботи

Після мийної машини фруктові плоди потрапляють в приймальний вузол, безпосередньо на пластини для видалення кісточок. Плоди, які не потрапляють в отвори пластин, змітаються назад в приймальний вузол за допомогою щітки. Рухомі переривчасто пластини з плодами поступово надходять в положення видалення кісточок. Видалені кісточки проходять через гумові манжети і потрапляють в відвідний шнековий транспортер. Після видалення кісточок плоди в пластинах потрапляючи на скат випадають в приймальну ємність або на транспортувальну стрічку. Застряглі в пластинах плоди виштовхуються пластиною зі встановленою на ній штовхачами, розміщеними на зворотному боці пластин.

Особливості
1. Переробка вишні

Отвори виконуються з допуском 4 мм. Це означає, що якщо діаметр отворів 24 мм, то в такій пластині без проблем видаляються кісточки з плодів діаметром 20-24 мм. Якщо відхилення більше цього, то рекомендується знову зробити калібрування вишні.

2. Переробка сливи

Так як плоди сливи мають овальну форму, то їх рекомендується встановлювати перпендикулярно, тому що лише в цьому випадку отримаємо красиво розділені навпіл плоди. Для цього не завадить дотримуватися наступне:

 • максимальний діаметр плодів повинен збігатися з діаметром отворів;
 • мінімальний діаметр плодів тільки на 2-3 мм повинен бути менше діаметра отворів.
 • 3. Переробка абрикосів / персиків

  Абрикоси і персики - це так звані не орієнтовані (не лягають в певній орієнтації) сорти фруктів, тому з 15-20% плодів кісточки видаляються в вертикальному положенні, нерідко плід розколюється в нижній частині. Тому якщо потрібно консервований продукт з красивою естетичної зовнішністю, то рекомендується встановити сортувальну лінію. Розмір отворів повинен підбиратися відповідно до розміру великих плодів. Максимально допустиме відхилення - 5 мм.

  Пластини для видалення кісточок
  Діаметри отворів
  Сливи
  26; 29; 31; 34 мм (до 2000 кг/год)
  Ренклод
  34; 37; 40; 42 мм (до 2000 кг/год)
  Вишня
  19,5; 21; 22,5; 24; 26; 28 мм (до 1000 кг/год)
  Дрібна вишня
  19,5; 21; 22,5; 24; 26; 28 мм (до 1600 кг/год)
  Абрикоси і персики
  40; 43; 46; 49; 51 мм (до 2000 кг/год)
  Характеристики
  Продуктивність: 1000 - 2000 кг/год
  Потужність головного приводу: 2,2 кВт
  Обороти на виході: 7,3 - 47 хв
  Потужність приводу щіток: 0,37 кВт
  Потужність підрізаючого вузла (для слив, абрикос): 0,37 кВт
  Потужність вібраційного столу: 0,75 кВт
  Довжина (без вібростолу): 3020 (2800) мм
  Ширина: 1350 мм
  Висота: 1750 мм
  Маса: 1800 кг
  Обслуговуючий персонал: 1-2 людини
  Галерея
  Відео