HARVER - обладнання родом з України

З 2017 року наше підприємство взяло за мету налагодження виробництва власних позицій обладнання, якість якого відповідала б стандартам, що прийняті в країнах ЄС та схвалені споживачами.
Обладнання ТМ HARVER - це машини і пристрої власної конструкції інженерного відділу нашої компанії, у виробництві яких ми використовуємо надійні комплектуючі і якісні матеріали.

Наші пропозиції

Маєте власний сад та втомились продавати яблука за безцінь?

Ви є успішним дистрибютором соків інших виробників, але хотіли б реалізовувати власну продукцію?

Для Вас і для тих, хто також бажає відкрити власну справу по переробці фруктів чи виробництву продуктів харчування, модернізувати основні засоби на діючому піприємстві, ми здійснюємо поставки обладнання європейського походження першокласної якості та надійності, виробляємо власне якісне харчове обладнання та допоможемо у втіленні задуманого...

Постачання виробничого обладнання для харчової промисловості

Обладнання і виробничі лінії по напрямках:

  • - переробка фруктів та ягід;
  • - виробництво макаронних виробів та напівфабрикатів;
  • - виробництво сухофруктів;
  • - виробництво шоколадних кондитерських виробів;
  • - виробництво пива, вина та дистилятів.
Постачання сировини для макаронного виробництва

Серед поціновувачів макаронних виробів славиться продукція, виготовлена з крупки твердих сортів пшениці durum. Не секрет, що зазначений сорт пшениці в Україні не вирощують через специфіку клімату та аграрних умов.

Ми є оптовим постачальником макаронної крупки з сорту пшениці durum, виготовленої авторитетним європейським виробником. Якість і відповідність стандартам ЄС гарантована. Кращої крупки немає ні в кого...

Послуги проектування і механічної обробки матеріалів

Проектування, 3D моделювання, промисловий дизайн механічних вузлів.

Виготовлення деталей з вуглецевих, легованих, нержавіючих та жаростійких сталей, сплавів алюмінію, бронзи, інженерних пластиків (капролон, поліоксиметилен, фторопласт) за кресленнями Замовника чи за замовленими у нас кресленнями.

Проектування деталей з листової сталі, можливість їх виготовлення на верстатах лазерної різки та гнуття з ЧПУ.

Наші Переваги
Професійний підбір обладнання

Серед широкого переліку видів і типів харчового обладнання нерідко важко визначити необхідне. Наші працівники допоможуть Вам у підборі обладнання на основі короткого технічного завдання, озвученого усно чи оформленого письмово.

Рекомендації Start-UP

Ми надаємо допомогу початківцям з питань роботи у сфері переробки фруктів, виробництва харчових продуктів.

Прямий імпорт

По всіх позиціях обладнання ми працюємо з його виробниками напряму, оминаючи посередників. При цьому в 8 із 10 випадках ми можемо забезпечити найнижчу ціну на ринку.

Обладнання власного виробництва

Ми надаємо перевагу власним розробкам і розширення власного виробництва для нас - пріоритетний напрямок розвитку. Тому з плином часу асортимент обладнання, що виробляється нашим підприємством, неухильно зростатиме!

Адекватна цінова політика

Божевільні націнки, що вимагають божевільних знижок - це не про нас. Тільки чесна обгрунтована цінова політика.

Досвід роботи на ринку

Наше підприємство працює на ринку України та міжнародному ринку з 2011 року, здійснюючи внутрішньо- та зовнішньоекономічну діяльність.

Наші клієнти

Серед тисяч можливих сайтів Ви обрали саме наш і ми Вам щиро вдячні! Серед наших клієнтів є як малі приватні підприємства та підприємці, так і суб’єкти господарювання, що відносяться до середнього бізнесу - агропромислові компанії, заводи харчових продуктів та фабрики.

Приватні
підприємці
Фермерські
господарства
Харчопромислові
фабрики
Агропромислові
компанії